Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie

Poznaj nas...


Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie

Zdrowie i dobre samopoczucie naszych Gości
są dla Nas najważniejsze!

Naszą misją jest przywracanie zdrowia, sprawności fizycznej
oraz poprawianie samopoczucia i komfortu życia naszych Gości.

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” jest położony w dzielnicy sanatoryjno - wczasowej w strefie uzdrowiskowej „A” w bliskim sąsiedztwie morza otoczony kompleksem leśnym, w niewielkiej odległości od jeziora Sarbsko i Łebsko. Bazę hotelową stanowi zespół wolnostojących parterowych budynków, zlokalizowanych na obszarze 3,7 [ha] lasów sosnowych tuż przy wydmie, za którą rozpościera się szeroka piaszczysta plaża.

Płaski teren wraz z utwardzonymi alejkami oraz nieuciążliwą architekturą pozwalają wypoczywać również osobom niepełnosprawnym i poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Do plaży kuracjusze mają "do pokonania" tylko 179 [m].

Piękne położenie Ośrodka wśród lasów sosnowych oraz rozproszona zabudowa części hotelowej sprawiają, że naszym kuracjuszom zapewniamy niepowtarzalne warunki do regeneracji zdrowia takie jak: spokój, niezależność, swoboda.

Na terenie ośrodka znajduje się również plac zabaw gdzie mogą wypocząć najmłodsi.

Noclegi w Łebie to doskonała okazja do poznania miasta i okolicznych atrakcji - ruchomych wydm, Parku Dinozaurów, muzeum motyli i innych wspaniałych miejsc.

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie

 do góry...


© 2019 Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie